header bar 2

het nieuwsblad"Op alle plaatsen mijn opdrachten uitvoeren"

Na een weekje rust beginnen de Wuitens aan het belangrijkste deel van de competitie. In de resterende vijf thuiswedstrijden en drie verplaatsingen wil blauwzwart het behoud in de hoogste amateurklasse realiseren. Brian Vercruysse ziet dat wel zitten.

Genoten van de competitiestop ?
"Toch wel wel. Het vrije weekeind kwam ideaal om de batterijen weer op te laden en de verjaardag van mijn vriendin op passende wijze te vieren. Ik denk dat iedereen in ons team wel wat quality-time kon gebruiken."

Maar intussen weer focus?
"Eerst en vooral op de match tegen Virton maar toch ook al op wat er daarna moet komen. We hebben in de resterende wedstrijden nog enkele ploegen die rechtstreeks concurrent zijn met ons voor de barrageplaatsen. We weten dus waar we zeker punten moeten pakken. We hebben ons lot in eigen handen ?"

Intussen is er de zaak Deinze die jullie niet in de kaart speelt ?
"Dat klopt. Wij pakten vier op zes tegen Deinze terwijl vrijwel alle andere ploegen onderaan niets konden halen tegen hen en er dus nog zomaar zes punten bij krijgen. Toch mogen we ons daar niet door laten afleiden. Binnen onze spelersgroep hebben we daar ook niet veel over gesproken. We kijken vooral naar onszelf."

Virton wordt intussen wel een heel zware klus ?
"Allicht moeilijkste van de 8 wedstrijden die er nog resten. Al bestaan er natuurlijk geen makkelijke opdrachten meer. In elk geval was Virton in de heenwedstrijd een klasse te sterk. De 4-0 cijfers zeggen voldoende. Al kan je het elftal dat wij daar toen opstelden niet meer vergelijken met de ploeg die er nu staat."

Verklaar jezelf ?
"Onze verdediging ziet er heel anders uit. De komst van Tom Raes en het herpositioneren van Olivier Speltdooren centraal achteraan hebben voor meer ervaring gezorgd. Daar plukten we al de vruchten van. Zelf heb ik dit seizoen ook al op heel wat posities gespeeld. Centraal achteraan, links achteraan en in Sprimont op het middenveld. Mij maakt dat niet uit. Ik probeer op alle posities de gegeven opdrachten uit te voeren." IES

Het Nieuwsblad 03-03-2017Het Nieuwsblad 03-03-2017

Vliegen boven Vlaanderen   .

Vliegen boven Vlaanderen 2

Volgende Wedstrijd

21ste Speeldag

Footlunch

Footlunch 12 februari

Wedstrijden 25ste speeldag

Zaterdag 18 maart 2017  
Dessel Sport - SP. Hasselt  2-0
SK. Deinze - Oudenaarde  0-1
FC Dender - ASV Geel  2-1
Oosterzonen - Maasmechelen 0-0
W.S. Bruxelles - R. Virton 0-2
VW Hamme - K.SK. Heist 1-1
Zondag 19 maart 2017
Coxyde - R. Sprimont  0-4
FC. Seraing - Beerschot Wilrijk 0-3


Stand

  Ploeg W P
1 Beerschot-Wilrijk 25 65
2 Dessel Sport 25 55
3 Virton 25 47
4 FC. Dender E.H. 25 46
5 KSK Heist 25 44
6 Oudenaarde 25 39
7 FC Seraing 24 37
8 ASV Geel 25 35
9 Maasmechelen 25 29
10 SP. Hasselt 25 28
11 VW Hamme 25 28
12 Oosterzonen 25 27
13 K.V.V. Coxyde 25 25
14 WS. Bruxelles 25 25
15 Sprimont 24 19
16 K.MSK. Deinze 25 13

 

Topscorer

Olivier Romero Gomez 14
Mitch Dekuyper 8
Rik Impens 5
Stijn De Wilde 5
Yoshi Mariën 5
Olivier Speltdooren 1
Erdinç Kurtulus 1
Tom Raes 1
Jeroen Vanderputte  1

Wie is online

We hebben 46 gasten en geen leden online