header bar 2

het nieuwsblad"Op alle plaatsen mijn opdrachten uitvoeren"

Na een weekje rust beginnen de Wuitens aan het belangrijkste deel van de competitie. In de resterende vijf thuiswedstrijden en drie verplaatsingen wil blauwzwart het behoud in de hoogste amateurklasse realiseren. Brian Vercruysse ziet dat wel zitten.

Genoten van de competitiestop ?
"Toch wel wel. Het vrije weekeind kwam ideaal om de batterijen weer op te laden en de verjaardag van mijn vriendin op passende wijze te vieren. Ik denk dat iedereen in ons team wel wat quality-time kon gebruiken."

Maar intussen weer focus?
"Eerst en vooral op de match tegen Virton maar toch ook al op wat er daarna moet komen. We hebben in de resterende wedstrijden nog enkele ploegen die rechtstreeks concurrent zijn met ons voor de barrageplaatsen. We weten dus waar we zeker punten moeten pakken. We hebben ons lot in eigen handen ?"

Intussen is er de zaak Deinze die jullie niet in de kaart speelt ?
"Dat klopt. Wij pakten vier op zes tegen Deinze terwijl vrijwel alle andere ploegen onderaan niets konden halen tegen hen en er dus nog zomaar zes punten bij krijgen. Toch mogen we ons daar niet door laten afleiden. Binnen onze spelersgroep hebben we daar ook niet veel over gesproken. We kijken vooral naar onszelf."

Virton wordt intussen wel een heel zware klus ?
"Allicht moeilijkste van de 8 wedstrijden die er nog resten. Al bestaan er natuurlijk geen makkelijke opdrachten meer. In elk geval was Virton in de heenwedstrijd een klasse te sterk. De 4-0 cijfers zeggen voldoende. Al kan je het elftal dat wij daar toen opstelden niet meer vergelijken met de ploeg die er nu staat."

Verklaar jezelf ?
"Onze verdediging ziet er heel anders uit. De komst van Tom Raes en het herpositioneren van Olivier Speltdooren centraal achteraan hebben voor meer ervaring gezorgd. Daar plukten we al de vruchten van. Zelf heb ik dit seizoen ook al op heel wat posities gespeeld. Centraal achteraan, links achteraan en in Sprimont op het middenveld. Mij maakt dat niet uit. Ik probeer op alle posities de gegeven opdrachten uit te voeren." IES

Het Nieuwsblad 03-03-2017Het Nieuwsblad 03-03-2017

Vliegen boven Vlaanderen   .

Vliegen boven Vlaanderen 2

Volgende Wedstrijd

21ste Speeldag

Footlunch

Footlunch 12 februari

Wedstrijden 29ste speeldag

Zaterdag 22 april 2017
SK. Deinze - Maasmechelen 1-2
R. Sprimont - Dessel Sport  1-1
Oudenaarde - R. Virton 1-2
ASV Geel - K.SK. Heist 1-2
Coxyde - Beerschot Wilrijk 0-1 
W.S. Bruxelles - FC. Seraing 2-2
FC Dender - VW Hamme 2-2
SP. Hasselt - Oosterzonen 0-0


Stand

  Ploeg W P
1 Beerschot-Wilrijk 29 77
2 Dessel Sport 29 65
3 Virton 29 59
4 FC. Dender E.H. 29 53
5 KSK Heist 29 51
6 FC Seraing 29 48
7 ASV Geel 29 44
8 Oudenaarde 29 40
9 Maasmechelen 29 38
10 VW Hamme 29 32
11 Oosterzonen 29 31
12 SP. Hasselt 29 29
13 WS. Bruxelles 29 26
14 K.V.V. Coxyde 29 25
15 Sprimont 29 22
16 K.MSK. Deinze 29 14

Topscorer

Olivier Romero Gomez 18
Mitch Dekuyper 8
Stijn De Wilde 6
Rik Impens 5
Yoshi Mariën 5
Olivier Speltdooren 2
Jeroen Vanderputte 2
Erdinç Kurtulus 1
Tom Raes 1

Wie is online

We hebben 54 gasten en geen leden online