header bar 2

VW HammeBerchem SportVW Hamme - Berchem Sport Wedstrijdverslag

Al onze jeugdploegen werden vandaag tijdens de rust van de wedstrijd tegen Berchem aan de supporters voorgesteld. Een prachtig initiatief van het jeugdbestuur dat voor de wedstrijd al bloemen overhandigde aan Walter Mertens en Francois De Graef voor hun belangeloze en jarenlange inzet voor onze jeugd.

 Ook de spelers van het eerste elftal lieten zich door de aanmoedigingen van de meer dan 200 aanwezige jonge talenten opjutten en pakten tegen Berchem heel belangrijke punten. Na een diepe bal van Ivens kon Vits knap lobben en stond De Wilde op de goede plaats om te scoren. Zorbo reageerde aan de overkant maar ook een vrijschop van Speltdooren en een kopbal van Dekuyper zorgden voor gevaar. Toch werd het snel 1-1 en even later zelfs 1-2. Zowel Mauro als Verstraeten konden aan de aandacht van onze defensie ontsnappen.  Maar onze spelers lieten zich niet ontmoedigen. Jules Vits, die pas kort voor de aftrap zeker was van zijn plaats omdat Jorrit D'Haeseleer tijdens de opwarming toch nog fit bleek, draaide zich vrij en trapte knap binnen. In dezelfde minuut kon Mitch Dekuyper, met zijn eerste van het seizoen, een voorzet van Van Remoortere verlengen en stond de 3-2 eindstand al na 37 minuten op het bord.

In een viriele tweede helft probeerden de bezoekers met veel powerplay alsnog een gelijkspel uit de brand te slepen. Maar Griffin De Vroe moest slechts één keer echt tussenkomen. Aan de overkant konden Stijn De Wilde en Mitch Dekuyper net niet scoren.

Zo bleven de 3 punten in eigen huis. 

Enig minpuntje was wel het uitvallen van Arne Ivens, die vermoedelijk een spierscheurtje in de lies opliep. Ook Jules Vits moest na de rust gekwetst naar de kant.

Scheidsrechter: De Clercq.

VW HAMME: De Vroe, Dujardin, Speltdooren, Kurtulus, De Keersmaeker, Ivens (51’ Leyder), Vits (55’ Vercruysse), Van Remoortere, Yoshi Mariën, Dekuyper, De Wilde.

BERCHEM SPORT: Appels, De Wilde, Van Minnebruggen, Kamneng, Absisan (56’ Maluka), Hairemans (80’ Van den Heuvel),  Zorbo, Verstraeten, Van de Velde, Mauro, Carrez.

Doelpunten: 9' De Wilde 1-0, 19' Mauro 1-1, 25' Verstraeten 1-2, 36' Vits 2-2, 37' Dekuyper 3-2

ozio_gallery_nano

(Video en foto's Etienne D'Hooge)

Wedstrijden 22ste speeldag

Zaterdag 24 februari 2018
Dessel Sp. - Chatelet-Farciennes -
Oosterzonen - FC Dender -
A.S.V. Geel - Oudenaarde -
K.MSK. Deinze - Lommel United -
K.S.K. Heist - FC Seraing -
Zondag 25 februari 2018
E. Aalst - R. Excelsior Virton -
Berchem Sport - Maasmechelen -
VW Hamme - Knokke F.C. -


Stand

  Ploeg W P
1 SK LOMMEL 21 46
2 R. KNOKKE 21 41
3 K. SK. HEIST 21 41
4 DESSEL SPORT 21 37
5 K.MSK. DEINZE 20 36
6 F.C. SERAING 21 32
7 OUDENAARDE 21 31
8 A.S. GEEL 21 31
9 EENDRACHT AALST 20 26
10 VW HAMME 21 25
11 OOSTERZONEN 21 24
12 R. VIRTON 20 23
13 FC. DENDER 20 22
14 BERCHEM SORT 21 19
15 CHATELET-FAR. 21 18
16 MAASMECHELEN 21 10

Topscorer

Stijn De Wilde 5
Mitch Dekuyper 5
Gilles Van Remoortere 5
Yoshi Mariën 3
Olivier Speltdooren 3
Jamaïque Vandamme 2
Jules Vits 1
Xavier Luissint 1
Vinnie Audin 1

Wie is online

We hebben 544 gasten en geen leden online